Over ons

KWALITEIT EN VERTROUWEN

GJ HEFTRUCKSERVICE B.V.

De service monteurs van GJ Heftruckservice B.V. hebben meer dan 25 jaar ervaring op het gebied van service en onderhoud, repareren, keuren en het verkopen van intern transport en gerelateerd materiaal. Deze jarenlange ervaring maakt ons deskundig op het gebied van heftrucks, pallettrucks, pompwagens, verreikers, reachtrucks, veegmachines, schrobmachines, hoogwerkers en al het andere intern transport.

Kwaliteit en vertrouwen staan bij ons voorop. Een snelle en goede service is daarbij belangrijk, net zoals gedegen onderhoud aan machines en goed en betrouwbaar advies over de aankoop van een occasion of een nieuw apparaat. Voor vakmanschap, kwaliteit en vertrouwen bent u bij ons aan het juiste adres.

Pand GJ
We helpen u graag!

ONS TEAM

gjh-7026

Frank Janssen

Directie / Monteur / Planning
Tel. 06 8365 4219 f.janssen@gjheftruckservice.nl
jules

Jules Bex

Servicemonteur
Tel. 06 3983 5115 j.bex@gjheftruckservice.nl
gjh-7069

Peter Janssen

Directie / Monteur / Administratie
Tel. 06 8365 4189 p.janssen@gjheftruckservice.nl
pim

Pim Geelen

Verkoop
Tel. 06 5888 1119 p.geelen@gjheftruckservice.nl
gjh-7078

Jean Geelen

Directie / Monteur / Verkoop
Tel. 06 5768 8729 j.geelen@gjheftruckservice.nl
boy

Boy Beerens

Leerling monteur
Tel. 06 4200 3593 info@gjheftruckservice.nl
gjh-6981-2

Tom Reuvers

Servicemonteur
Tel. 06 2527 7708 t.reuvers@gjheftruckservice.nl

Onze merken

WAAROM GJ HEFTRUCKSERVICE?

Kwaliteit

Meer dan 25 jaar ervaring op het gebied van intern transport. Voor vakmanschap, kwaliteit en vertrouwen bent u bij ons aan het juiste adres.

Eigen servicedienst

Met onze goed ingerichte servicebussen kunnen wij het onderhoud en eventuele reparaties ter plaatse uitvoeren, zodat stilstand van uw intern transport materieel beperkt blijft. 

VA keuring

Ook zorgen wij ervoor dat uw intern transport materieel voorzien wordt van de juiste keuring (VA-keur gecertificeerd). Ook voor laadapparatuur en gereedschap. 

Scroll naar top